Tilbake til alle rapporter

Stor rullestein på vei ned bakken, ligger uttrykt. Vil rulle til bunds og knuse det som er i veien for den.

Rapportert anonymt 16:00, ons. 4 juli 2018

Sendt til Rogaland og Sandnes 5 minutter senere

Steinen har flytta seg de siste år og er nå i ferd med å rulle ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har ikke hørt noe fra kommunen det gjelder eller eier av vei.

    Publisert anonymt 17:32, ons. 1 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter