Tilbake til alle rapporter

Benk ødelagt

Publisert av Martin Høgh Olsen 12:35, torsdag 5 juli 2018

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 4 minutter senere

Denne benken bør vel skiftes ut

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:01, torsdag 16 august 2018

  • Absolutt ikke. Og det er ganske krise, når vi er midt i turistsesongen og byen generelt står på hodet i byggekaos. Desto viktigere å holde det som står igjen i god skikk. Eller hur?

    Sendt inn av Martin Høgh Olsen 16:01, torsdag 16 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter