Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien etter gravearbeid

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:49, man. 16 mai 2011

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Folk kjører bilene sine istykker og det er mange rare kjøringer der. Veien er flittig brukt av barn som går på barneskole og barn som går på ungdomsskolen. Hullet har eksistert i trekvart år, på tide å fikse det snart?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullet er ikke gjort noenting med, det har bare blitt større og værre

    Publisert anonymt 19:00, tir. 14 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:00, tir. 14 juni 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:50, tir. 12 juli 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter