Tilbake til alle rapporter

Store deler av denne veien har kul på midten

Publisert av Magnus Skovrand 11:45, tir. 10 juli 2018

Sendt til Østfold og Fredrikstad 5 minutter senere

Store deler av denne veien har en kul på midten. Bilen min skraper nedi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:50, ons. 8 august 2018

  • Det eneste som har skjedd, er at veien har blitt dårligere...

    Sendt inn av Magnus Skovrand 07:25, lørdag 22 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter