Tilbake til alle rapporter

Utslitt og skadet fartshump

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:16, tir. 10 juli 2018

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Første fartshump fra Skiveien opp Flåtestadveien ved siden av barnehagen er utslitt og skadet. Slik den er i dag er man nødt til å kjøre svært sakte for ikke å ødelegge bilen. Fartshumpen er først og fremst skadet på den delen der man kjører opp Flåtestadveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:58, ons. 8 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter