Tilbake til alle rapporter

Gangfeltskilt holder på å falle ned

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 14:13, tirsdag 10 juli 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gangfeltskiltet i krysset Oppsalveien/Østmarkveien holder på å falle ned. (Rett ved siden av Narvesen på Oppsal) Skiltet henger på en skrue og plafler i vinden. Skiltet syns heller ikke for bilister som kommer fra andre siden, pga grener fra bjørka som dekker over det. (Se vedlagt foto) Det mangler også et gangfeltskilt på andre siden av gangfeltet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter