Tilbake til alle rapporter

Søppel dumpet

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 08:19, søn. 15 juli 2018

Sendt til Sveio mindre enn et minutt senere

Søppel som burde vært fjernet av offentlig etat da dette er en fylkesveg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er løst ,men jeg vet ikke av hvem. Det kunne jeg tenkt meg å få vite.

    Publisert anonymt 11:50, søn. 12 august 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter