Tilbake til alle rapporter

30 cm dypt hull ved Danmarksgate 10 i noen mnd.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:25, lørdag 14 juli 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Det er et 40x30x30 cm stort synkehull mellom to kumlokk rett utenfor Danmarksgate 10 som har vært sånn i noen måneder. To barn har allerede løpt og fått foten nedi og bildekk/biler får hard medfart. Har satt opp midlertidig kone over hullet, men ville satt pris på om hullet ble tettet asap! Tusen takk og god sommer :)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble gjort på under to dager etter varsel.

    Publisert anonymt 11:56, lørdag 11 august 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter