Tilbake til alle rapporter

Kumlokk med hull

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 21:20, søn. 15 juli 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ås 5 minutter senere

Ved denne undergangen ligger 2 kumlokk med hull. Slikt er meget farlig for rulleskikjørere. Jeg har derfor meldt det inn (for et annet sted) tidligere, se http://www.fiksgatami.no/ report/ 23952. Jeg kom i dag i skade for å stikke staven ned i lokket, med det resultat at staven ble stående og rev meg voldsomt tilbake, slik at jeg fikk et ublidt møte med asfalt og mange stygge skrubbsår. Staven knakk i tillegg. Vennligst bytt til lokk uten hull!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:23, søn. 12 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter