Tilbake til alle rapporter

Var dette så lurt da?

Rapportert i kategorien Universell utforming anonymt 10:10, tir. 17 juli 2018

Sendt til Voss 4 minutter senere

Den siste måneden er det blitt gjort arbeid ved fotgjengerfeltet ved ungdomshuset, der fortauet nå er blitt latterlig breidt. Nå når biler som skal inn mot taxisentralen må stoppe opp for møtende trafikk er det ikkje lenger plass i vegbanen til att bilene som kommer fra lyskrysset kan passere bilen som skal inn på utsida. Her blir det nå kø, ett problem det ikke var før da det tidligere var plass til 3 biler i bredden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter