Tilbake til alle rapporter

Hull og manglende asfalt i svingen.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 00:16, ons. 18 juli 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sandefjord 4 minutter senere

Det er en lengre skade på høyresiden for kjørende opp denne veien. klagen har også blitt sendt til kommunen uten tilbakemelding.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:20, tor. 23 august 2018

  • Problemet er ikke blitt løst. Ønsker fortsatt at saken blir håndtert da det er et vedvarende problem med ujevn asfalt. Håper ingen må bli skadet før det blir ordnet.

    Publisert anonymt 22:20, tor. 23 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:37, fre. 21 september 2018

  • Ingen handling og det sies at problemet ikke er stort nok. Det er vel vektlagt at de som ferdes på stedet har en mening. Håper inderlig dette blir ordnet før det blir skade registrert på grunn veien.

    Publisert anonymt 17:37, fre. 21 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter