Tilbake til alle rapporter

Skiltet som markerer Gang og sykkelsti ligger nede. Må monteres på plass.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 20:49, ons. 18 juli 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla mindre enn et minutt senere

Gangstien brukes nå av Atv og mopeder på fri eksos til alle døgnets tider.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:22, ons. 15 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:50, tor. 13 september 2018

  • Ting tar veldig lang tid.

    Publisert anonymt 09:50, tor. 13 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:09, tor. 11 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:31, tor. 8 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:57, tor. 6 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:49, torsdag 3 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:59, torsdag 31 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:36, torsdag 28 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter