Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk, bråker voldsomt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av H. Jakobsen 11:27, lør. 21 juli 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Etter veiarbeider i mai/juni har et dobbelt kumlokk blitt liggende løst. Det bråker voldsomt hver gang buss (det ligger ved buss-stoppet til 21-bussen) eller bil kjører over. Det er umulig å ha vindu åpent i nabolaget.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:55, tor. 23 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:22, tor. 20 september 2018

  • Åtte måneder senere, og ingenting er gjort.

    Publisert anonymt 22:49, mandag 11 februar 2019

  • Ser ut til å være fikset! Hurra!

    Publisert anonymt 13:04, søndag 23 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter