Tilbake til alle rapporter

Vannskader fra bekk.

Rapportert anonymt 14:10, man. 23 juli 2018

Sendt til Buskerud og Ringerike mindre enn et minutt senere

Ved krysset Knestanggata og Viulveien kommer det en bekk ut som har funnet seg et nytt leie. Dette fører til undergraving av veien og vann som flyter over veien. Noen burde finne ut hvor problemet har oppstått og lede bekken tilbake til leiet sitt. Samme problem forekommer 300m lenger opp i Knestanggata rett ved innkjøringen til Fåfengveien. Begge steder blir det store telehiv om vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter