Tilbake til alle rapporter

Gjenglemte offentlige skilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 14:13, man. 23 juli 2018

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Etter sykkelritt i fjor ble det hensatt to skilt med "all stans forbudt" på bussholdeplassen ved broa. Siden disse står i en privat vei kan gjerne kommune komme og hente de siden de ikke har noe der å gjøre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter