Tilbake til alle rapporter

Vaskebrett

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:59, tir. 24 juli 2018

Sendt til Aremark og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

De har liksom skrapet veien for noen dager siden pga. vaskebrett som gjør veien nærmest ubrukelig. Men nå er det like jævlig igjen. Man må da tørre å bruke skrapen og ikke la den henge til pynt . Har fått knekt en fjær . det samme har en bekjent og en tredje må ha bilen på verksted på ulyder under bilen etter en tur på denne ubrukelige veien. SKAMMELIG!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter