Tilbake til alle rapporter

Miljøgata brukes til ulovlig parkering/varelevering

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 12:32, ons. 25 juli 2018

Sendt til Nesodden 2 minutter senere

Miljøgata er regulert som fortau. Det betyr at all kjøring og stans er forbudt. Likevel brukes fortauet som parkering og vareleveringsplass. Det burde være enkelt for kommunen å ta tak i dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:06, ons. 22 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:25, ons. 19 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:03, ons. 17 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:42, ons. 14 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter