Tilbake til alle rapporter

Skilt 512 mangler

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Cato Bøe 13:08, ons. 25 juli 2018

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Holdplass mangler skilt 512

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skilt 512 mangler på 3 holdeplasser på strekningen Erdal barneskole til Erdal U-skole, etter fullført oppgradering av veistrekningen.

    Sendt inn av Cato Bøe 10:49, tirsdag 8 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter