Tilbake til alle rapporter

Utslitt asfalt

Rapportert anonymt 19:44, tir. 17 mai 2011

Sendt til Nord-Trøndelag og Steinkjer mindre enn et minutt senere

Svært sporete veibane grunnet utslitt asfaltbelegg. Gjelder vel egentlig hele strekningen fra Prix til den gamle bensinstasjonen, dvs ca en km.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:54, ons. 15 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:28, tor. 28 juli 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:59, tor. 25 august 2011

  • Deler av strekningen er blitt asfaltert.

    Publisert anonymt 17:25, lør. 24 september 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter