Tilbake til alle rapporter

Manglende asfaltering

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:24, søn. 29 juli 2018

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

E105 ble offisielt åpnet for snart et år siden, men fortsatt er ikke gangveien (i forbindelse med innkjøring til Ekveien) og starten av Ekveien asfaltert. Når har dere tenkt å gjøre dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:52, søn. 26 august 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:17, ons. 26 september 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter