Tilbake til alle rapporter

Trær og busker veks inn på fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:36, tir. 31 juli 2018

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Fra rundkjøringen i sentrum til Rubbestadnest Yrkesskule, veks det fleire plasser trær/busker inn på fortau. om ei stund må ein gå ut i veibanen for å komme forbi. Yrkesskulen starter snart opp etter ferien og mange elever bruker dette fortauet fleire ganger til dagen til og fra skule + handling på Kiwi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:31, tir. 25 september 2018

  • Fortsatt ingen endring vis a vis Rubbestadneset Yrkesskule. Lengre nede vart det utbedra delvis i løpet av nokre få dager.

    Publisert anonymt 13:31, tir. 25 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:58, tir. 23 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter