Tilbake til alle rapporter

Utvasking av masser under gangvei/jerbane

Rapportert anonymt 16:36, tir. 31 juli 2018

Sendt til Buskerud og Kongsberg 3 minutter senere

Grunnen under gangvei og jernbane vaskes ut. Bilder rett ovenfra og nedenifra er tatt 22.juni, det fra siden er tatt 30. Juli. Bildene viser at erosjon pågår. Masser har beveget seg til tross for lite nedbør i sommer. Trolig renner vannet i massene og ikke i stikkledning under jernbanen. Burde vært sett på av geotekniker?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei, takk for din henvendelse. Denne blir oversendt til parkseksjonen.

    Mvh Catrine Kongsberg kommune

    Sendt inn av Catrine 08:14, ons. 1 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter