Tilbake til alle rapporter

Trær og busker i veiene.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Linda Sem-Strøm 16:59, tirsdag 31 juli 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden mindre enn et minutt senere

Det har ikke vært foretatt noen form for grøftekantklipping de siste årene i Stenbruddveien. Det har resultert i at det vokser busker og trær ut i veien. Dette gjør veien og kryss veldig uoversiktlig. Fare for bilister og myke trafikanter. Snart skolestart og flere små skal ferdes langs denne veien uten fortau. Håper på en klipp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter