Tilbake til alle rapporter

Manglende asfaltering på gangsti mellom Utsiraveien 2 og dusavikveien.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Rune Amundsen 17:25, tir. 31 juli 2018

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Se over

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:55, tir. 28 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:25, tir. 25 september 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Rune Amundsen 10:03, tor. 25 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter