Tilbake til alle rapporter

Ødelagt lås på søppeldunk.

Publisert av Arne Midtun 21:51, tir. 31 juli 2018

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 3 minutter senere

Jeg oppdaget det etter dagens søppeltømming; jeg antar at det skjedde i den forbindelse. Jeg har tapet låsen fast til forsiden i håp om at den kan gjenbrukes. Dette er en av to Restavfalldunker for Øvre Møllenberg gate 52, 54 og 56.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Glemte å nevne at dunken er type EN 840-2, 660l - 310 kg

    Sendt inn av Arne Midtun 21:54, tir. 31 juli 2018

  • Fikset meget fort. Takk!

    Sendt inn av Arne Midtun 19:08, fre. 3 august 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter