Tilbake til alle rapporter

Mangler Gåoverfelt i veibane

Publisert av Anette 17:15, onsdag 1 august 2018

Sendt til Oslo 4 minutter senere

Etter asfaltering i fjor har det enda ikke blir malt på forgjenger striper på veien. Har flere ganger vært i farlige situasjoner med bilister, da de ikke får med seg at dette er en fotgjengerovergang. Det bor mange barn i området og det er direkte farlig for dem å benytte seg av denne overgangen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter