Tilbake til alle rapporter

Søkk/hull i asfalt ved kum ved innkjøring til nr. 30

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:12, torsdag 2 august 2018

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Større og større søkk/hull i asfalt inn mot kum. Skaper farlige situasjoner for syklister og rulleskiløpere på et sted der fokuset er inn/utkjøring fra nr 30.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter