Tilbake til alle rapporter

Branderudveien, mye løs grus i kjørebanen flere steder

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 13:15, tor. 2 august 2018

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Flere områder med løs grus i veibanen observert 1.8. fra Asakmoen ned mot Asak skole. Farlig for syklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter