Tilbake til alle rapporter

Tre- problem /lysmast ved barnehage

Rapportert i kategorien Trær anonymt 12:44, ons. 8 august 2018

Sendt til Hamar 1 minutt senere

Det er et stort bjørketre som hindrer lys slik at det kan være fare for barn og foreldre som bruker dette som ankomststed.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Her er bilde av treet og lysmast. Treet bør fjernes!

    Publisert anonymt 08:56, tor. 9 august 2018

  • Ingen biler ser ut til å senke farten, selv om de passerer Jønsrudløkka barnehage.

    Spesielt mange hjemmesykepleiere kjører svært fort forbi der. Gaten er trang. Det er ikke noe fortau, og ansatte ved Norsk Tipping parkerer langs hele ene siden av veien.

    Burde vært et fortau her, for både barn og eldre å gå på. Fjerner man alle bilene til Norsk Tipping som parkerer i veien, så kunne man anlagt et fortau der.

    Det burde også vært en DIGER fartshump utenfor barnehagen.

    Bare flaks at det har gått bra her, med tanke på små barn som kan løpe rett ut i veien... når det kommer biler kjørende i 50 km/t ++

    Publisert anonymt 15:37, søn. 12 august 2018

  • Treet er borte

    Publisert anonymt 09:23, torsdag 4 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter