Tilbake til alle rapporter

Blindveiskilt ønskes

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Knut Braathen 15:09, onsdag 8 august 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Bybakken i Sponvika ender som 3 blindveier, den ene med bom. Hver uke kjører biler feil fordi GPS leder dem via Bybakken for å komme til Korterødveien. Vi hadde i vinter en trailer som måtte rygge helt opp igjen til Sponvikaveien. Kan kommunen sette opp et blindveiskilt i krysset Sponvikaveien og Bybakken ville det vært fint.

Vennlig hilsen Knut Braathen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter