Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelykter

Rapportert i kategorien Gatelys av Hanan El Idrissi 16:55, onsdag 8 august 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hei

Mellom Skansestien og Skansen Terrasse (Ellingsrudåsen) går det en vei som ikke har en eneste gatelampe. Ved nattestid, høst og vinter er det ganske så skummelt å benytte seg av denne veien da det er helt bekmørkt. Her burde det bli satt opp gatelykter slik at vi beboere føler oss trygge, samt at det vil virke forebyggende. Veien er fin og asfaltert, men lykter mangler. Håper dette er noe som kan prioriteres i nær fremtid.

Mvh

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:27, onsdag 5 september 2018

  • Henvendelsen ble besvart men videreført neste instans som skulle behandle saken. Enda ikke mottatt noe tilbakemelding, men da det er like bekmørkt langs med veien så er det bare å konkludere med at saken ikke er behandlet.

    Sendt inn av Hanan El Idrissi 17:27, onsdag 5 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:19, onsdag 3 oktober 2018

  • Enda ikke fått noe tilbakemelding!!!

    Sendt inn av Hanan El Idrissi 18:19, onsdag 3 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter