Tilbake til alle rapporter

Gammelt skilt kan forvirre.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:42, fre. 10 august 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 2 minutter senere

Skilt 402.3 er satt opp mot rundkjøringen ved Trondheim Lufthavn på veien fra Hell. Burde fjernes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:06, lør. 3 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:23, lør. 1 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:29, søn. 30 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:02, søndag 27 januar 2019

  • Har ikke blitt fjernet. De som ikke kjører mot flyplassen men svinger enten til høyre eller venstre i rundkjøringen, kjører ulovlig.

    Publisert anonymt 12:02, søndag 27 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:10, søndag 24 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:37, mandag 25 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:59, mandag 22 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter