Tilbake til alle rapporter

På tide med gatelys i Industriveien på Heimdal igjen da...

Rapportert anonymt 22:18, fre. 10 august 2018

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 1 minutt senere

Begynner og bli bekkmørkt i 10 tida no så på tide med gatelys i Industriveien på Heimdal.På forhånd takk😊

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det tok flere dager,men ble til slutt

    Publisert anonymt 23:03, fre. 7 september 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter