Tilbake til alle rapporter

Mørklagt vei

Rapportert i kategorien Gatelys av Hans-Henrik Jæger 15:36, ons. 15 august 2018

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har i 2-3 uker vært mørkt, dette er etter at det var noen og gjorde "noe" som hadde med gatelysene å gjøre

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:29, tor. 13 september 2018

  • Jeg rapporterte det også til Rygge Kommune i ettertid av denne innmeldingen. Jeg fikk svar fra Rygge om at de kjente til saken og at det ble jobbet med den. Etter ytterligere mange dager(jeg har ikke talt dem) kom lyset på.

    I går var det imidlertid mørkt igjen. Jeg er på reise og har ikke sett status i dag.

    Mvh.Hans-Henrik Jæger

    Sendt inn av Hans-Henrik Jæger 14:29, tor. 13 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter