Tilbake til alle rapporter

Elendig veikvalitet FV233 fra Bagn sentrum til bom

Rapportert i kategorien Hull i vei av Morten Wold 17:21, ons. 15 august 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sør-Aurdal 3 minutter senere

Dette burde være kjent, men denne veien er i elendig stand med hull, store humper som gir unormalt høy slitasje på fjæring og forstilling på biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter