Tilbake til alle rapporter

Kumlokk som vipper

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Birger Grastveit 18:28, ons. 15 august 2018

Sendt til Time og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Over lengre tid et det et eller flere kumlokk som "vipper" når de blir kjørt over. Dette er spesielt godt hørbart på kveld/natt. Dette er i område Knappholen - Steinaldervegen - Kvålsberget

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:50, ons. 12 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:20, ons. 10 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:20, tor. 8 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:03, tor. 6 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:21, fredag 4 januar 2019

  • Blir dette lest av noen siden det ikke skjer noe, eller betyr det ikke etaten ikke bryr seg at kumlokkene vipper og ødelegger nattesøvnen?

    Sendt inn av Birger Grastveit 20:21, fredag 4 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter