Tilbake til alle rapporter

Fartsdumpen borte etter asfaltering! For høy fart og farlig veikryss for fotgjengere/barn

Publisert av Muhsin Candir 20:10, ons. 15 august 2018

Sendt til Sør-Varanger og Finnmark 5 minutter senere

Fartdumpen utjevnet. For høy fart av lastebiler, busser og andre store kjøretøy. Farlig for unger! Husk skolestart og trygg skolevei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:25, ons. 12 september 2018

  • Ble ikke løst

    Sendt inn av Muhsin Candir 20:25, ons. 12 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter