Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:21, tor. 16 august 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 3 minutter senere

Gatelyset I Løvsetvegen foran Storåsen 1 er defekt. Lyser av og til i korte perioder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:31, fre. 14 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:15, fre. 12 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:11, fre. 9 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:45, fre. 7 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:23, fredag 4 januar 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 00:43, lørdag 2 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter