Tilbake til alle rapporter

Tett kum i Reinsgate!

Publisert av Sigbjørn Løchen 17:49, man. 20 august 2018

Sendt til Buskerud og Kongsberg 1 minutt senere

Hei

Kummen i her i i Reinsgate (den nærmest Nr.9) er delvis tilstoppet. Dette viste seg tydelig ved siste rengskyll. Vi rapporterte om dette et år tilbake, og det ble gjort noe, men det hjalp ikke for den går stadig tett. Kan dere ta en skikkelig opprensk av denne?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det vil først vise seg ved neste store regnskyll om den ikke et tett lenger.

    Sendt inn av Sigbjørn Løchen 18:09, man. 17 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter