Tilbake til alle rapporter

Slukrist tett

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Geir Johan Andreassen 15:05, ons. 22 august 2018

Sendt til Gausdal 4 minutter senere

Slukristen i krysset ved Rødumsbygdsvegen/Rundtomvegen/Skeisvegen er tett og vannet rennen nedover gangveien langs Skeisvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Geir Johan Andreassen 17:03, ons. 19 september 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter