Tilbake til alle rapporter

Blindveisskilt og Fartsskilt er borte bak trær

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Geir Johan Andreassen 15:08, ons. 22 august 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gausdal 2 minutter senere

Skiltene er blitt borte bak busker og trær

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:14, tor. 20 september 2018

  • Skiltene synes ikke. Trær står fortsatt rundt skiltene.

    Sendt inn av Geir Johan Andreassen 21:14, tor. 20 september 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Geir Johan Andreassen 21:23, tor. 18 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter