Tilbake til alle rapporter

Mangel på gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Therese Jansson 06:54, torsdag 23 august 2018

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Mangel på gatelys, dette har vart et problem tidlige på høsten tidlige år, gatelys står på hele sommeren men blir slått av på høsten når det begynner bli mørkt tidliger på kvelden. Hvorfor kan det ikke stå på det samme hele tiden?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Har meldt dette videre til ansvarlig entreprenør

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 07:42, torsdag 23 august 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Therese Jansson 11:35, lørdag 22 september 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter