Tilbake til alle rapporter

Farlige trær

Rapportert i kategorien Trær anonymt 19:46, torsdag 23 august 2018

Sendt til Halden 4 minutter senere

Flere råtne trær som faller og står i fare for å falle, samt trær som har knekt i vinden i skogholtet mellom ishallen og Sletteveien. Trærne kan falle over hus og barn som bruker stien gjennom skogen til og fra Gimle skole. Området er regulert som grøntområde og tilhører kommunen, og er viktig også for skjerming mellom ishallen og naboer

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:13, torsdag 20 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter