Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys/bekmørkt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:26, tir. 28 august 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 4 minutter senere

Mangler gatelys, det er farlig å ferdes der pga mørket. Dessuten er noen redde for å gå der det er mørkt. 14 dager nå uten lys. Dette gjelder fra Kiwi og helt til Gamleveien 54

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter