Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper - skilt "barn leker"

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av benteelisabethkarlsen@gmail.com 12:01, fre. 24 august 2018

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Hele Åsveien i Bjørnevatn MÅ få fartsdumpere og skilt med "barn leker". Her kjører trafikken vanvittig fort og det har vært mange farlige situasjoner. Stor trafikk til Bjørneparken - hvor bilistene ikke tar hensyn gjør situasjonen ikke bedre. Gaten er i oppvekst av barnefamilier, og vi har ingen å miste! Håper dere kan verne om barna våre - som er vår framtid!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:27, fre. 21 september 2018

  • Ble positivt overrasket at det ble foretatt en befaring, og så raskt. Blitt informert om at saken tas videre, og inntil en evt løsning er folk bltt oppfordret, av «fiksgatami» om å ringe politiet for å varsle inn evnt «stygg-kjøring».

    Sendt inn av benteelisabethkarlsen@gmail.com 12:27, fre. 21 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:46, fre. 19 oktober 2018

  • Tror ikke dette blir prioritert-men håper selvfølgelig!

    Sendt inn av benteelisabethkarlsen@gmail.com 13:46, fre. 19 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:58, fre. 16 november 2018

  • Befaringen gikk kjapt- men problemet er ikke løst.

    Sendt inn av benteelisabethkarlsen@gmail.com 13:58, fre. 16 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:43, fre. 14 desember 2018

  • Er blitt befart -men ikke løst.

    Sendt inn av benteelisabethkarlsen@gmail.com 17:43, fre. 14 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:08, fredag 11 januar 2019

  • “Er blitt befart -men ikke løst.”

    Sendt inn av benteelisabethkarlsen@gmail.com 23:08, fredag 11 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:32, søndag 10 februar 2019

  • Er blitt befart -men ikke løst.

    Sendt inn av benteelisabethkarlsen@gmail.com 12:32, søndag 10 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:46, torsdag 14 mars 2019

  • Et skritt på vei👍🏼 Ser i kommunens trafikk-sikkerhetsplan 2019 -at de planlegger å legge 6 dumpere i Åsveien. Veldig lovende😃

    Sendt inn av benteelisabethkarlsen@gmail.com 22:46, torsdag 14 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:13, onsdag 24 april 2019

  • “Et skritt på vei👍🏼 Ser i kommunens trafikk-sikkerhetsplan 2019 -at de planlegger å legge 6 dumpere i Åsveien. Veldig lovende😃

    Sendt inn av benteelisabethkarlsen@gmail.com 12:13, onsdag 24 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:32, torsdag 23 mai 2019

  • Ser i kommunens trafikk-sikkerhetsplan 2019 -at de planlegger å legge 6 dumpere i Åsveien. Arbeidet er ikke påbegynt.

    Sendt inn av benteelisabethkarlsen@gmail.com 16:32, torsdag 23 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter