Tilbake til alle rapporter

Defekt støyskjerm mot gang og sykkelvei

Rapportert anonymt 15:52, fre. 24 august 2018

Sendt til Malvik og Sør-Trøndelag 3 minutter senere

Støyskjermelement har løsnet/falt ned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:08, fre. 21 september 2018

  • Støyskjermen er defekt flere steder, løse skjermer. Fare for at disse skal falle ned på fylkesveien.

    Publisert anonymt 17:08, fre. 21 september 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:31, fre. 19 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter