Tilbake til alle rapporter

KV-111 trenger rydding, grøfting og grus

Publisert av Bjørnar Trangmyr 21:04, fre. 24 august 2018

Sendt til Rissa og Sør-Trøndelag mindre enn et minutt senere

Veien har blitt skrapet tidligere i år, men det er gjort på en slik måte at det er blitt en kant mellom vei og grøft. Når det nå regner renner vannet langs veien og ikke i grøfta. Det er ikke blitt ryddet i grøftkanten i år, så det er mye høyt gress og trær som begynner å vokse opp.

Det må grøftes og ryddes i grøftkanten, samt gruses på nytt for at det skal bli bra.

Det skal også nevnes at i enden av veien finner vi helleristningene på Stykket, og mange besøker disse i løpet av året. En ryddet og vedlikeholdt vei er absolutt en fordel for kommunen mtp turister og besøkende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:23, fre. 21 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:55, fre. 19 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter