Tilbake til alle rapporter

Farlig å svinge i garsjen min når man kjører fra festningen

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Rita Steiner 21:30, søndag 26 august 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 5 minutter senere

Jeg bor i Knardalsbakken 5. Tvers over gata er det stor sving og fjel. Når jeg eller andre vedkommende vil svinge til huset mitt fra festningen og nedover, ser vi ikke bilene som kjører opp til festningen. Trenges en skilt/speil.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter