Tilbake til alle rapporter

Rydding av trør / busker langs vei pga stor aktivitet av rådyr

Rapportert i kategorien Trær av Blå Kors Eiendom AS 11:05, man. 27 august 2018

Sendt til Holmestrand mindre enn et minutt senere

Strekningen fra Foss Blikkenslager og sydover på begge sider av veien; her begynner det å gro igjen. Kjører her hver tidlig morgen, ser stadig rådyr som krysser eller er langs veien. Gjelder også 500 m sørover etter svingen; på vestsiden av veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter