Tilbake til alle rapporter

Bil forlatt langs veien

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 21:39, man. 27 august 2018

Sendt til Skedsmo mindre enn et minutt senere

Denne bilen har stått langs veien i uker og måneder uten skilter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:35, tir. 25 september 2018

  • Ingenting skjer

    Publisert anonymt 17:35, tir. 25 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter